Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - 2-Pack Išskleisti
  • +370 5 2222 322
  • info@apexisbaltic.lt

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - 2-Pack

UBIQUITI UBIQUITI

A02_C5556385

Nauja

50 vnt.

23,75 €


Svoris:

Klausti

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 23 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus bu papildytas 23 taškais (-ų) kuriuos (-į) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,46 €.

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com
Gamintojo simbolisUF-MM-1G
Produkto pavadinimasUbiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - 2-Pack
GamintojasUbiquiti Networks
Produkto klasė
Ubiquiti Networks - Pasaulinis lyderis IT technologijų gamintojų tarpe.
UniFi, AirMax, EdgePoint, LiteBeam, AirPrism.
Reitingas:
0 1 2 3 4
0/5
Remtasi 0 atsiliepimai
Filtruoti:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Paraiška montavimo darbų sąmatai

Jei turite paskyrą mūsų parduotuvėje prisijunkite 

Registruotiems klientams pasiūlysime specialias įrangos ir montavimo darbų kainas.

Jei dar neturite savo paskyros mūsų parduotuvėje spauskite ČIA

Nurodyti būtina

Pridėkite savo objekto schemą, projektą arba nuotraukas

Tinkami formatai: jpg,jpeg,png,gif,pdf

        Priimti

        Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką Sutinku Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti ČIA