Kaip teisingai instaliuoti vaizdo stebėjimo sistemą?

Atliekant montavimo darbus yra tekę matyti daug nekokybiškai sumontuotų vaizdo stebėjimo sistemų, dėl ko klientai patiria daug nepatogumų: sistemos veikia neefektyviai, nepatikimai. bet koks išorinis veiksnys gali įtakoti jos atjungimą, sistema yra neapsaugota nuo virš įtampių ar tiesiog elektros įtampos dingimo, įranga neįžeminta, naudojami nekokybiški tinklo įrenginiai ar kabeliai, darbai atlikti paviršutiniškai, nekokybiškai.

Blogi darbai__1.png

Dėl aukščiau išvardintų priežasčių klientas yra priverstas kreiptis į kitą rangovą, kuris turi pakankamai patirties, reikalingos kvalifikacijos, kaip turi būti sumontuota vaizdo stebėjimo sistema, be to, ji efektyviai atliktų savo pagrindinę funkciją - veiktų patikimai ir kuo ilgesnį laikotarpį. Be to, užtikrintų, kad jokie išoriniai veiksniai negalėtų įtakoti sistemos darbo. Galiausiai, tiesiog neapdairus darbuotojas, neatjungtų tokios sistemos. Kalbu apie atvejus, kai vaizdo įrašymo įranga NVR/ HCVR/ ar DVR tiesiog voliojasi visiems matomoje vietoje, ant jos neretai sudėti pašaliniai daiktai, ji pajungta į elektros maitinimo lizdą su kitais įmonės orgtechnikos įrenginiais, tai pat gali būti bet kada atjungta, pvz. prireikus laisvos rozetės telefonui pasikrauti.

Turint pakankamai žinių ir patirties yra parenkamas tinkamiausias vaizdo stebėjimo sistemos sprendimas. Pavyzdinė ir dažna situacija galėtų būti, vagystė. Jos atveju, jūs kaip vartotojas, kuriam profesionaliai sumontuota vaizdo stebėjimo sistema, turėtumėte įrodymus, pagrįstus filmuota medžiaga, net ir atsijungus pagrindiniam elektros maitinimo jungikliui. Profesionaliai atlikti montavimo darbai užtikrintų sistemos autonominį veikimą, kurio laikas priklausytų nuo pasirinkto nepertraukiamos srovės šaltinio. Tokiu atveju, vagys kartu su „laimikiu“ neturėtų jokios galimybės išsinešti ir įrašymo įrenginio su visu įrašu, o jei jau taip ir atsitiktų, yra galimybė užtikrinti papildomą įrašo kopiją, kuri gali būti saugoma virtualiame serveryje (debesyse)

Mūsų įmonės vaizdo stebėjimo sistemos įdiegimo pavyzdžiu galėtų būti darbas, kuomet kliento vaizdo stebėjimo sistema susidedanti iš: dviejų 24 Portų POE tinklo šakotuvų, papildomo 8P šakotuvo su 4POE portais, Mikrotik maršrutizatoriaus, dviejų 32 kanalų DAHUA NVR ir 1000VA PowerWalker nepertraukiamos srovės šaltinio, buvo sudėta į saugią 9U serverinę spintą. Visi įrenginiai ir pati spinta įžeminta, aušinimą užtikrina papildomi ventiliatoriai, įsijungiantys pasiekus nustatytą temperatūrą. Viso sistema susideda iš 50 vnt IP kamerų iki 4MP raiškos.

ApexisBaltic_darbai.png

Šis konkretus klientas nepageidavo papildomos kopijos nuotoliniame virtualiame serveryje, kadangi objektas yra Belgijoje, kur internetas yra ganėtinai lėtas (lyginant su Lietuva), tad nuspręsta viską saugoti lokaliai. Klientas liko patenkintas sumontuota vaizdo stebėjimo sistema ir jos funkcionalumu. Vaizdo stebėjimas gali būti vykdomas nuotoliniu būdu, o tai vienas svarbiausių kliento norų. Vienintelis nepatogumas (kuris tikėkimės greitu laiku išsispręs) - vienu metu galima stebėti tik 2-3 kameras pagrindiniu srautu arba 7-8 kameras antriniu srautu, to priežastis, ribotos interneto tiekėjo Belgijoje galimybės. Šitame objekte yra 30 Mbps download /5 Mbps upload, deja, bet tai yra maksimalios galimybės Belgijoje.

Norėtumėte daugiau sužinoti apie galimybę įdiegti tokią ar panašią sistemą Jūsų objekte? Prašome susisiekite darbo dienomis telefonu: +370 5 2222 322 arba el. paštu: info@apexisbaltic.lt