Apsaugos sprendimai verslui

MOBOTIX produkcijos išsimokėjimo paslauga „MxLeasing“ juridiniams asmenims

„MxLeasing“ paslauga suteikia galimybę išsimokėti MOBOTIX produkciją per 24 mėn. Kuo daugiau kamerų įsigyjama, tuo įmokos dydis yra palankesnis
Daugiau
Indoor/Outdoor airMAX® CPE

Indoor/Outdoor airMAX® CPE

 NanoStation®M is ideal for Point-to-MultiPoint (PtMP) applications requiring high-performance CPE devices with a sleek form factor.
Daugiau

Apsauginė dūmų siena

Dirbtinių dūmų siena, tai itin efektyvus būdas apsisaugoti nuo greito apiplėšimo, nelaukiant kol atvyks apsaugos darbuotojas ar policija. Jei Jūsų verslas ar turtas padidintos apiplėšimo rizikos zonoje, investicija kurią padarysite instaliuodami šį apsaugos sprendimą, atsipirks Jums po pirmo bandymo Jus apiplėšti.
Daugiau

ApexisBaltic - Mobotix projektas. IP kamera 200 metrų aukštyje

Pristatome mūsų ilgalaikį projektą, kurio užsakovas Vilniaus kogeneracinė jėgainė, priklausanti valstybės valdomai energetikos įmonių grupei „Lietuvos energija“. Klientas suformavo užduotį, nufilmuoti visą jėgainės statybų procesą, vyksiantį kelis metus ar daugiau. Filmuosime po vieną kadrą kas penkias minutes, o statybos proceso pabaigoje, užsakovui pateiksime trumpą statybos eigos video medžiagą. Projektui pasirinkome Vokiško gamintojo Mobotix įrangą, kuri taip pat naudojama ir karinėje pramonėje. Kamera sumontuota ant vieno aukščiausių Lietuvos statinių 200 metrų aukštyje.
Daugiau

Kaip teisingai instaliuoti vaizdo stebėjimo sistemą?

Atliekant montavimo darbus yra tekę matyti daug nekokybiškai sumontuotų vaizdo stebėjimo sistemų, dėl ko klientai patiria daug nepatogumų: sistemos veikia neefektyviai, nepatikimai. bet koks išorinis veiksnys gali įtakoti jos atjungimą, sistema yra neapsaugota nuo virš įtampių ar tiesiog elektros įtampos dingimo, įranga neįžeminta, naudojami nekokybiški tinklo įrenginiai ar kabeliai, darbai atlikti paviršutiniškai, nekokybiškai.
Daugiau

Gamintojai

Priimti

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką Sutinku Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti ČIA