Gaisro apsaugos sistemos patikra

Gaisro apsaugos sistemos patikra

Šioje kategorijoje nėra prekių.

SoloPagal GAISRINĖS AUTOMATIKOS EKSPLOATAVIMO TAISYKLĖS GAET-06-95 asmuo, atsakingas už įrenginio eksploatavimą, privalo užtikrinti įrenginio planinio remonto ir techninės priežiūros darbų atlikimą bei jų kokybę. Kartą per metus būtina patikrinti bendrą gaisrinės signalizacijos techninę būklę, o patikros rezultatus surašyti į tam tikslui skirtą žurnalą arba atitinkamos formos aktą.

Mes atliekame visų tipų gaisro apsaugos sistemų patikras. Tikriname optinius dūmų detektorius, temperatūrinius detektorius, optinius spindulinius dūmų detektorius, pavojaus mygtukus, sirenas. Taip pat atliekame prie gaisro apsaugos sistemos prijungtos automatikos (dūmų šalinimo, vėdinimo ir kt.) veikimo patikrą.

Aptikus sistemos gedimus, mes pateiksime Jums sąmatą ir gedimo pašalinimo terminus.

Užpildykite gaisro apsaugos sistemos patikros paraišką ir mes su Jumis susisieksime.

Pageidaujant užsakyti vienkartinę techninio aptarnavimo paslaugą, užpildykite žemiau esančią techninio aptarnavimo paraišką ir atsiųskite ją mums. 

PARAIŠKA GAISRO APSAUGOS SISTEMOS PATIKRAI

Jei turite paskyrą mūsų parduotuvėje prisijunkite 

Registruotiems klientams pasiūlysime specialias įrangos ir montavimo darbų kainas.

Jei dar neturite savo paskyros mūsų parduotuvėje spauskite ČIA

* Nurodyti būtina

*Jūsų statusas
*Turite GAS techninį projektą?
*Turite GAS patikros žurnalą?

Galite pridėti savo objekto schemą, techninį projektą arba nuotraukas. Tinkami formatai: jpg,jpeg,png,gif,pdf

    Gaisro apsaugos sistemos patikros paslaugą atlieka UAB "Stebėjimo technologijos" ar įmonės patvirtinti subrangovai. 

    Vienkartinės gaisro apsaugos sistemos patikros paslaugos kaina Vilniuje 35EUR / val. (be PVM)  Vienkartinės gaisro apsaugos sistemos patikros paslaugos kaina už Vilniaus ribų 35EUR / val. (be PVM) Skaičiuojamas ir kelionės į abi puses laikas. Papildomai skaičiuojamas 0,25EUR / Km. (be PVM) kuro mokestis į abi puses, objektams už Vilniaus ribų. Aš, žemiau pasirašęs, susipažinau su įmonės kainodara ir sąlygomis, sutinku priimti atliktus darbus pasirašydamas darbų aktą, bei sumokėti už atliktas paslaugas ir gedimui pašalinti reikalingą įrangą, pagal pateiktą PVM sąskaitą. 

    Sutikimas su sąlygomis

    Pageidaujant pasirašyti ilgalaikę techninio aptarnavimo ir apsaugos sistemų priežiūros sutartį, susisiekite su mumis. Pasiūlysime Jums geriausias sąlygas ir išskirtinį dėmesį, atitiksiantį Jūsų verslo ar būsto specifinius poreikius. 

    Susisiekite su mumis dabar +370 5 2222 322 arba INFO@APEXISBALTIC.LT 

    Sutartiniams klientams sukursime prieigą prie Tasker programėlės, kurios pagalba galėsite kurti mums užduotis, realiu laiku stebėti jų statusus, reakcijos laikus, atsisiųsti pasirašytus darbų aktus ir daug kitų funkcijų. Pritaikysime Jums specialias darbų ir įrangos kainas.

    Priimti

    Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką Sutinku Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti ČIA