Dūmų generatoriai

Dūmų generatoriai

Yra 16 prekės(-ių).

Dirbtinių dūmų siena, tai itin efektyvus būdas apsisaugoti nuo greito apiplėšimo, nelaukiant kol atvyks apsaugos darbuotojas ar policija. Jei Jūsų verslas ar turtas padidintos apiplėšimo rizikos zonoje, investicija kurią padarysite instaliuodami šį apsaugos sprendimą, atsipirks Jums po pirmo bandymo Jus apiplėšti.

Suveikus pavojaus signalui, per kelias sekundes patalpa užsipildo, tirštais, tačiau nekenksmingais dūmais, todėl įsibrovėlis praranda orientaciją, apimtas siaubo ir nieko nematydamas stengiasi kuo greičiau rasti išėjimą. Šis apsaugos būdas veikia dar efektyviau panaudojus šviesos ir garso efektą. Sprendimas ypač tinkamas: degalinėms, mažoms parduotuvėlėms, pašto skyriams, lombardams, aukso dirbtuvėms ir t.t.

Dirbtiniai dūmai gaminami kaitinant dūmų skysčio cheminę medžiagą virš jos virimo temperatūros šilumokaičio. Tada skystis išgarinamas, o kai garai išeina iš šilumokaičio ir sumaišomi su gana šaltesniu oru, susidaro greitas garų kondensavimas, dėl to susidaro matomas dūmas (arba rūkas).

Papildomai informacijai ar sąmatai gauti rašykite mums el. pašto adresu: info@apexisbaltic.lt

Rodoma 1 - 16 iš 16
Priimti

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką Sutinku Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti ČIA